POLECAMY
NOWOŚCI

PROFAN

 

 

Telewizja na kartę Smart HD+: żadnych umów – żadnego abonamentu – działa jak telefon na kartę.

40 popularnych polskich kanałów płatnej telewizji na kartę, w tym 15 kanałów w jakości HD (TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, TVN7 HD, MINI MINI HD, POLSAT HD, ALE KINO HD, N SPORT HD ). Setki kanałów FTA.

Najlepsza telewizja cyfrowa bez umowy

Dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych od zaraz, wtedy kiedy trzeba, na takich warunkach, które są korzystne. Dzięki nowoczesnej technologii nasza firma zapewnia szybki i w pełni kontrolowany dostęp do platformy telewizyjnej cyfra plus na kartę, a za jej pośrednictwem do setek kanałów tematycznych.

Dekodery cyfrowe: telewizja w wersji premium

Nowoczesna technologia to przekaz telewizyjny najwyższej jakości. To ostry obraz i głęboki dźwięk. Oferowane przez nas dekodery cyfrowe i dekodery satelitarne to sprzęt najlepszych światowych marek takich jak Topfield, Humax, Ferguson, Globo, Opticum, Echostar, Interstar, Signal, VU+, Fortis zapewniający każdemu odbiór sygnału telewizyjnego w wersji premium. To setki najwyższej jakości kanałów platformy NC+, dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku pilota.

Tunery satelitarne: jakość na wizji

Nacisk, jaki nasza firma kładzie na wysoką jakość oferowanych produktów sprawia, że zarówno tunery jak i dekodery satelitarne gwarantują odpowiedni obraz przez długie lata. To także pewność, że każdy tuner dvb-t, dvb-s lub dvb-c, z którego korzystają nasi klienci funkcjonuje należycie. Sprzęt, który oferujemy to po prostu telewizja taka, o jakiej każdy marzy.